Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Ametist vabastatud kohtutäiturid

57. Virge Välb (Paide) ametist tagandatud justiitsministri 16.06.2020 käskkirjaga nr 13-d alates 16.06.2020. Toimikud on üle antud Paide kohtutäituri Heimo Vilpuu menetlusse.

56. Igor Prigoda (Kärdla) ametist vabastatud justiitsministri 26.05.2020 käskkirjaga nr 77-k alates 01.06.2020. Toimikud on üle antud Haapsalu kohtutäituri Tarvi Söömer menetlusse.

55. Kairi Kumm (Tallinn) ametist vabastatud justiitsministri 22.11.2019 käskkirjaga nr 192-k alates 7.01.2020. Toimikud on üle antud Tallinna kohtutäituri Katrin Vellet menetlusse.

54. Toomas Saarma (Tallinn) ametist vabastatud justiitsministri 6.05.2019 käskkirjaga nr 84-k alates 10.05.2019. Toimikud on üle antud Tallinna kohtutäituri Kaire Põlts menetlusse.

53. Kersti Vilbo (Rakvere) ametist vabastatud justiitsministri 15.03.2018 käskkirjaga nr 61-k alates 15.03.2018. Toimikud on üle antud Jõhvi kohtutäituri Risto Kütt menetlusse.

52. Urmas Tärno (Tallinn) ametist tagandatud justiitsministri 1.03.2018 käskkirjaga nr 9-d alates 1.03.2018. Toimikud on üle antud Tallinna kohtutäituri Kaire Põlts menetlusse.

51. Svetlana Põld (Kuressaare) ametist vabastatud justiitsministri 28.06.2016 käskkirjaga nr 149-k alates 1.09.2016. Toimikud on üle antud kohtutäitur Õnne Pajuri menetlusse.

50. Tõnu Kala (Rakvere) ametitegevus kohtutäituri asendajana lõppes 24.03.2016 seoses uue kohtutäitur ametisse asumisega alates 28.03.2016. Toimikud on üle antud kohtutäitur Tatjana Afanasieva menetlusse.

49. Kairi Laiõun (Rakvere) ametist vabastatud justiitsministri 16.12.2015 käskkirjaga nr 262-k alates 16.12.2015. Toimikud on üle antud kohtutäituri asendaja Tõnu Kala menetlusse.

48. Terje Tšapis (Narva kohtutäituri asendaja) ametist tagandatud justiitsministri 15.07.2014 käskkirjaga nr 214-k alates 15.07.2014. Toimikud on üle antud Narva kohtutäituri Andrei Kreki menetlusse.

47. Terje Tšapis (Tallinn) ametist tagandatud justiitsministri 15.07.2014 käskkirjaga nr 214-k alates 15.07.2014. Toimikud on üle antud Tallinna kohtutäituri Urmas Tärno menetlusse.

46. Veiko Kaasik (Tallinn, surnud 11.05.2013) toimikud on justiitsministri 15.05.2013 käskkirjaga nr 54 üle antud Tallinna kohtutäitur Mati Roodes’e menetlusse.

45. Priit Lantin (Tallinn), ametist vabastatud justiitsministri 13.01.2011 käskkirjaga nr 12-k alates 15.02.2011. Toimikud on üle antud Tallinna kohtutäitur Priit Petteri menetlusse.

44. Toivo Lorvi (Pärnu), ametist vabastatud omal soovil alates 15.12.2008. Toimikud on üle antud Pärnu kohtutäitur Kersti Kaljula menetlusse.

43. Andi Raudberg (Tallinn), ametist vabastatud omal soovil alates 18.04.2007. Toimikud on jäetud Tallinna kohtutäituri Kairi Kummi menetlusse.

42. Viktoria Šabass (Narva), ametist vabastatud omal soovil alates 02.02.2007. Toimikud on üle antud Tallinna kohtutäiturile Terje Tšapis’ele.

41. Marika Põlder (Haapsalu), ametist vabastatud omal soovil alates 01.11.2005. Toimikud üle Igor Prigoda´le.

40. Viljar Karja (Harjumaa ja Tallinn), ametist vabastatud omal soovil alates 01.03.2005. Toimikud üle Kaire Põlts´ile.

39. Liis Paabo (Harjumaa ja Tallinn), ametist vabastatud omal soovil alates 01.02.2005. Toimikud üle Kaire Põlts´ile.

38. Reet Vokk (Harjumaa ja Tallinn), ametist vabastatud distsiplinaarkaristuse kohaselt 16.08.2004. Toimikud üle Kaire Põlts´ile.

37. Kalle Jaanimägi (Valgamaa), ametist vabastatud omal soovil alates 10.08.2004. Toimikud üle Aive Kolsar´ile.

36. Viljar Kraavi (Harjumaa ja Tallinn), ametist vabastatud omal soovil alates 26.07.2004. Toimikud üle Priit Petter´ile.

35. Vaike Martin (Rapla), ametist vabastatud omal soovil alates 01.06.2004. Toimikud üle Õnne Pajur´ile.

34. Katrin Volžina (Harjumaa ja Tallinn), ametist vabastatud omal soovil alates 26.01.2004. Toimikud üle Reet Vokk´ile.

33. Ero Marjak (Tartu), ametist vabastatud atesteerimistulemuste põhjal 01.09.2003. Toimikud antud üle Anne Böckler´ile.

32. Maarika Moldau (Ida-Viru), ametist tagandatud distsiplinaarkaristuse kohaselt 1.09.2003. Toimikud üle Kristel Maalman´ile.

31. Ott Lammertson (Harjumaa ja Tallinn), ametist vabastatud omal soovil alates 13.06.2003. Toimikud üle Kairi Kumm´ile.

30. Rain Kalda (Tartu), ametist vabastatud atesteerimistulemuste põhjal 05.05.2003. Toimikud üle Oleg Sirotin´ile.

29. Ülo Õuekallas (Ida-Viru), ametist vabastatud atesteerimistulemuste põhjal 05.05.2003. Toimikud üle Risto Kütt´ile.

28. Tiina Sokk (Valga), tegutses kohtutäituri asendajana ja oli ametisse nimetatud tähtajaliselt kuni 01.05.2003. Toimikud üle Kalle Jaanimägi´le.

27. Aleksander Kloren (Narva), ametist vabastatud atesteerimistulemuste põhjal 15.04.2003. Toimikud antud üle Andrei Krek´ile.

26. Agu Rillo (Jõgeva), ametist vabastatud omal soovil alates 07.04.2003. Toimikud üle Ivi Kalmet´ile.

25. Haidor Laimets (Harjumaa ja Tallinn), ametist vabastatud omal soovil alates 04.04.2003. Toimikud üle Hille Sadam´ale ja Kristiina Feinman´ile.

24. Hannes Järvala (Harjumaa ja Tallinn), ametist tagandatud distsiplinaarkaristuse kohaselt 31.03.2003. Toimikud antud üle Hille Sadam´ale ja Kristiina Feinman´ile.

23. Marika Liiv (Võru), ametist vabastatud omal soovil alates 15.03.2003. Toimikud üle Aive Kolsar´ile.

22. Katrin Treima (Harjumaa ja Tallinn), ametist vabastatud omal soovil alates 01.02.2003. Toimikud üle Reet Vokk´ile.

21. Heleri Nisu (Harjumaa ja Tallinn), ametist vabastatud omal soovil alates 31.01.2003. Toimikud antud üle Kairi Kumm´ile.

20. Kristjan Leppik (Harjumaa ja Tallinn), ametist vabastatud omal soovil alates 01.11.2002. Toimikud üle Arvi Pink´ile, Marek Laanemets´ale ja Risto Sepp´ale.

19. Artur Hallik (Harjumaa ja Tallinn) Ametist vabastatud 2.10.2006 seoses süüdimõistva kohtuotsuse jõustumisega. Toimikud üle antud Katrin Velleti menetlusse

18. Raul Uesson (Harjumaa ja Tallinn), ametist vabastatud omal soovil alates 31.08.2002. Toimikud üle Urmas Tärno´le.

17. Janek Aleksejev (Harjumaa ja Tallinn), ametist vabastatud omal soovil alates 31.08.2002. Toimikud üle Mati Kadak´ule.

16. Urve Lumi (Ida-Viru), ametist vabastatud omal soovil alates 01.08.2002. Toimikud antud üle Maarika Moldau´le ja Kristel Maalmann´ile.

15. Eva Auns (Harjumaa ja Tallinn), ametist vabastatud omal soovil alates 15.07.2002. Toimikud üle Heleri Nisu´le.

14. Valdo Lips (Harjumaa ja Tallinn), ametist vabastatud omal soovil alates 3.06.2002. Toimikud antud üle Mati Kadak´ule.

13. Kaia Kaijanen (Harjumaa ja Tallinn), ametist vabastatud oma soovil alates 3.06.2002. Toimikud antud üle Urmas Tärno´le.

12. Jüri Urb (Harjumaa ja Tallinn), ametist vabastatud oma soovil alates 30.04.2002. Toimikud üle Priit Lantin´ile

11. Heiki Lättemaa (Narva), ametist vabastatud omal soovil alates 20.02.2002. Toimikud üle Krista Järvet´ile.

10. Uuno Kaarus (Tartu), ametist vabastatud omal soovil alates 12.02.2002. Toimikud üle Ero Marjak´ule.

9. Angeelika Järg (Ida-Viru), ametist vabastatud omal soovil alates 28.01.2002. Toimikud üle: Kütt, Malahhova, Maalman, Moldau, Lumi.

8. Piret Otsatalu (Võru), ametist vabastatud omal soovil alates 30.11.2001. Toimikud üle Aive Kolsar´ile.

7. Taavi Mölder (Harjumaa ja Tallinn), ametist vabastatud omal soovil alates 1.10.2001. Toimikud üle Priit Lantin´ile.

6. Ando Teinfeldt (Tartu), ametist vabastatud omal soovil alates 10.08.2001. Toimikud üle Rosenthal´ile, Sirotin´ile, Kaarus´ele, Marjak´ule, Rumjantseva´le, Böckler´ile ja Pajuste´le.

5. Heikki Ots (Tartu), vabastati omal soovil enne ametisse asumist.

4. Harli Hansen (Pärnu), vabastati omal soovil enne ametisse asumist.

3. Maiu Palots (Tartu), vabastati omal soovil enne ametisse asumist.

2. Kaupo Piir (Põlva), vabastati omal soovil enne ametisse asumist.

1. Kaido Arras (Järva), vabastati omal soovil enne ametisse asumist.

https://kpkoda.ee/feed/