kohtutäiturite asendamised



Kohtutäitur Rocki Albert'it asendab 20.10.2017-02.11.2017 kohtutäituri abi Leana Land


Kohtutäitur Janek Pool'i asendab 12.10.2017 – 13.10.2017 kohtutäituri abi Madis Kotsar.


Kohtutäitur Toomas Saaarma't asendab 02.10.2017 kohtutäituri abi Aleksandr Logussov


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 30.09.2017. - 07.10.2017 kohtutäituri abi Ülle Kukk.


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 20.09.-23.09.2017 kohtutäituri abi Ülle Kukk.


Kohtutäitur Rocki Albert'it asendab 20.09.-28.09.2017 kohtutäituri abi Leana Land


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab 18.09-20.09.2017  kohtutäituri abi Viljo Konsap.


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab perioodil 03.09.2017 kuni 10.09.2017  kohtutäituri abi Ülle Kukk.


Kohtutäitur Janek Pool'i asendab 04.09.2017 – 08.09.2017 ja 20.09.2017 – 22.09.2017 kohtutäituri abi Madis Kotsar.


Kohtutäitur Kaja Lilloja't asendab 01.09.2017 – 31.01.2019 kohtutäituri abi Piret Altosaar.


Kohtutäitur Toomas Saaarma't asendab 25.08.2017 kohtutäituri abi Aleksandr Logussov


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 10.-11.08.2017 kohtutäituri abi Sergei Volf.

Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 23.-24.07.2017 ja 13.08-18.08.2017 kohtutäituri abi Sergei Volf.

Kohtutäitur Janek Pool'i asendab 24.07.2017 – 11.08.2017 kohtutäituri abi Madis Kotsar.


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab perioodil 03.07.2017 – 07.07.2017 kohtutäituri abi Viljo Konsap.


Kohtutäitur Kaire Põltsi asendab 20.06.2017-30.06.2017 kohtutäituri abi Kadri Noor.


Kohtutäitur Eha Nikker'it asendab 20.06.2017-30.06.2017 kohtutäituri abi Viire Kivilo.



Kohtutäitur Elin Vilippust asendab 12.06.2017 kohtutäituri abi Sergei Volf


Kohtutäitur Risto Sepp'a asendab perdioodil 14.06.2017-28.06.2017 kohtutäituri abi Õnne Kivi.


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab 01.06.2017 - 02.06.2017 kohtutäituri abi Sergei Volf


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab perioodil 24.05.2017-26.05.2017 kohtutäituri abi Sergei Volf


Kohtutäitur Eha Nikker'it asendab 23.05.2017-27.05.2017 kohtutäituri abi Viire Kivilo.


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab perioodil 21.05.2017-25.05.2017 kohtutäituri abi Ülle Kukk.


Kohtutäitur Janek Pool'i asendab 16.05.2017 - 19.05.2017 kohtutäituri abi Madis Kotsar.


Kohtutäitur Risto Sepp'a asendab perdioodil 24.04.2016-28.04.2016 kohtutäituri abi Õnne Kivi.



Kohtutäitur Janek Pool'i asendab 24.04.2017-28.04.2017 kohtutäituri abi Madis Kotsar.



Kohtutäitur Rocki Albert'it asendab 20.04.2017 - 28.04.2017  kohtutäituri abi Leana Land.



Kohtutäitur Eha Nikker'it asendab 06.04.2017-13.04.2017 kohtutäituri abi Viire Kivilo.



Kohtutäitur Hille Kudu asendab pedioodil 23.03.2017- 18.04.2017 kohtutäituri abi Kädi Pekkermann.



Kohtutäitur Marek Laanemets'a asendab perioodil 01.03.2017 kuni 24.03.2017 kohtutäituri abi Annika Punnar.



Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab perioodil 8.03.2017-17.03.2017 kohtutäituri abi Ülle Kukk ja perioodil 18.03.2017-24.03.2017 kohtutäituri abi Maarja Vainsalu.


Kohtutäitur Arvi Pink'i asendab perioodil 22.02.2017 kohtutäituri abi Evelin Esing.


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab perioodil 28.02.-02.03.2017 kohtutäituri abi Viljo Konsap.


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab perioodidel 10.01-12.01.2017 ja 16.01.-20.01.2017 kohtutäituri abi Viljo Konsap ning perioodil 23.01.-25.01.2017 kohtutäituri abi Sergei Volf.


Kohtutäitur Risto Sepp'a asendab perdioodil 21.12.2016-23.12.2016 kohtutäituri abi Õnne Kivi.


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab 21.12.2016 kohtutäituri abi Viljo Konsap.


Kohtutäitur Hille Kudu asendab pedioodil 05.12.2016- 09.12.2016 kohtutäituri abi Kädi Pekkermann.


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab perioodil 21.11-25.11.2016 kohtutäituri abi Viljo Konsap.



Kohtutäitur Janek Pool'i asendab perioodil 16.11.2016 – 18.11.2016 ning 22.11.2016 – 25.11.2016 kohtutäituri abi Madis Kotsar. 


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab perioodil 01.11.2016 kuni 04.11.2016 kohtutäituri abi Sergei Volf ning 07.11.2016 kuni 11.11.2016 kohtutäituri abi Viljo Konsap. 


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 20.10.2016-28.10.2016 kohtutäituri abi Ülle Kukk.


Kohtutäitur Janek Pool'i asendab 19.10.2016-28.10.2016 kohtutäituri abi Madis Kotsar.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 18.10.2016-21.10.2016 kohtutäituri abi Sergei Volf.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 30.09.2016 kohtutäituri abi Viljo Konsap.


Kohtutäitur Toomas Saarma't asendab 19.09.2016 - 25.09.2016 kohtutäituri abi Aleksandr Logussov.


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 13.09.2016-21.09.2016 kohtutäituri abi Ülle Kukk.


Kohtutäitur Kersti Vilbo't asendab 6.-11.09.2016 kohtutäitur Raigo Pärs.


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 18.08.2016-23.08.2016 kohtutäituri abi Ülle Kukk.


Kohtutäitur Janek Pool'i asendab 25.07.2016 - 05.08.2016 kohtutäituri abi Madis Kotsar.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 04.07.2016 - 08.07.2016 kohtutäituri abi Sergei Volf.


Kohtutäitur Eha Nikker'it asendab 22.06.2016-28.06.2016 kohtutäituri abi Viire Kivilo.


Kohtutäitur Risto Sepp'a asendab 08.06.2016-27.06.2016 kohtutäituri abi Õnne Kivi.


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 07.06.2016-12.06.2016 kohtutäituri abi Ülle Kukk.


Kohtutäitur Janek Pool'i asendab 07.06.2016 - 10.06.2016 kohtutäituri abi Madis Kotsar.


Kohtutäitur Arvi Pinki asendab 11.05.2016 kohtutäitur abi Evelyn Esing.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 16.05.2016 - 29.05.2016 kohtutäituri abi Sergei Volf.


Kohtutäitur Toomas Saarma't asendab 11.05.2016 - 22.05.2016 kohtutäituri abi Aleksandr Logussov.


Kohtutäitur Janek Pool'i asendab 17.05.2016 - 20.05.2016 kohtutäituri abi Madis Kotsar.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 26.04.2016 - 28.04.2016 kohtutäituri abi Viljo Konsap.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 20.04.2016 kohtutäituri abi Sergei Volf.


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 09.05.2016-13.05.2016 kohtutäituri abi Ülle Kukk.


Kohtutäitur Kaja Lilloja asendab 22.04.2016 - 01.09.2017 kohtutäituri abi Piret Altosaar.


Kohtutäitur Marek Laanemets'a asendab 19.04.2016 kohtutäituri abi Annika Punnar. 


Kohtutäitur Hille Kudu't asendab 13.04.2016 - 29.04.2016 kohtutäituri abi Kädi Pekkermann. 


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 14.04.2016 - 15.04.2016 kohtutäituri abi Sergei Volf.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 11.04.2016 - 13.04.2016 kohtutäituri abi Viljo Konsap.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 09.03.2016 kohtutäituri abi Sergei Volf.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 26.02.2016 kohtutäituri abi Sergei Volf.


Kohtutäitur Oksana Kutšmeid asendab 01.03.2016-31.12.2017 kohtutäituri abi Vladimir Kutšmei.


Kohtutäitur Risto Sepp'a asendab 01.03.2016-10.03.2016 kohtutäituri abi Õnne Kivi.


Kohtutäitur Kaja Lilloja't asendab 18.02.2016-15.04.2016 kohtutäituri abi Piret Altosaar.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 23.02.2016-25.02.2016 kohtutäituri abi Sergei Volf.


Kohtutäitur Raigo Pärs'i asendab 11.02.2016-16.02.2016 kohtutäitur Kersti Vilbo. 


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 03.02.2016-12.02.2016 kohtutäituri abi Ülle Kukk.


Kohtutäitur Aive Kolsar'it asendab 25.01.2016-11.02.2016 kohtutäituri abi Kersti Käis. 


Kohtutäitur Toomas Saarma't asendab 14.01.2015 kohtutäituri abi Aleksandr Logussov.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 11.01.2016-20.01.2016 kohtutäituri abi Sergei Volf.


Kohtutäitur Marek Laanemets'a asendab 04.01.2016 - 04.02.2016 kohtutäituri abi Annika Punnar.


Kohtutäitur Toomas Saarma't asendab 23.11.2015-30.11.2015 kohtutäituri abi Aleksandr Logussov.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 23.11.2015-27.11.2015 kohtutäituri abi Viljo Konsap.


Kohtutäitur Toomas Saarma't asendab 09.11.2015-20.11.2015 kohtutäituri abi Aleksandr Logussov.


Kohtutäitur Hille Kudu't asendab 28.10.2015 kohtutäituri abi Kuldar Salumets.


Kohtutäitur Eha Nikker'it asendab 19.10.2015-23.10.2015 kohtutäituri abi Viire Kivilo.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 14.10.2015 kohtutäituri abi Sergei Volf.


Kohtutäitur Toomas Saarma't asendab 13.10.2015-06.11.2015 kohtutäituri abi Aleksandr Logussov.


Kohtutäitur Mati Roodes't asendab 05.10.2015.-09.10.2015 kohtutäituri abi Elen Vinni. 


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 02.11.2015-16.11.2015 kohtutäituri abi Ülle Kukk.


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 03.10.2015-10.10.2015 kohtutäituri abi Ülle Kukk.


Kohtutäitur Mati Roodes't asendab 07.09-2015.-11.09.2015 kohtutäituri abi Elen Vinni. 


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 06.09.2015-11.09.2015 kohtutäituri abi Ülle Kukk.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 14.09.2015-17.09.2015 kohtutäituri abi Viljo Konsap.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 07.09.2015-10.09.2015 kohtutäituri abi Viljo Konsap.


Kohtutäitur Toomas Saarma't asendab 10.07.2015-26.07.2015 kohtutäituri abi Aleksandr Logussov.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 06.07.2015-10.07.2015 kohtutäituri abi Viljo Konsap.


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 30.06.2015-05.07.2015 kohtutäituri abi Ülle Kukk.


Kohtutäitur Toomas Saarma't asendab 18.06.2015-09.07.2015 kohtutäituri abi Aleksandr Logussov.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 18.06.2015 kohtutäituri abi Sergei Volf.


Kohtutäitur Mati Roodes't asendab 01.06-2015.-08.06.2015 kohtutäituri abi Elen Vinni. 


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 02.06.2015 - 05.06.2015 kohtutäituri abi Viljo Konsap.


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 01.06.2015 - 07.06.2015 kohtutäituri abi Ülle Kukk.


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 11.05.2014 - 15.05.2015 kohtutäituri abi Ülle Kukk.


Kohtutäitur Andrei Krek'i asendab 04.05.2015 - 08.05.2015 kohtutäituri abi Tatjana Afanasieva.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 27.04.2015 kohtutäituri abi Sergei Volf.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 20.04.2015 kohtutäituri abi Viljo Konsap ning 06.-08.05.2015 ja 11.-13.05.2015 kohtutäituri abi Sergei Volf.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 13.-16.04.2015 kohtutäituri abi Sergei Volf ja 21.-23.04.2015 kohtutäituri abi Viljo Konsap.


Kohtutäitur Marek Laanemets'a asendab 19.03.2015 - 02.04.2015 kohtutäituri abi Annika Punnar.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 16.03.2015 - 20.03.2015 kohtutäituri abi Viljo Konsap. 


Kohtutäitur Kristiina Feinman'i asendab alates 09.03.2015 kohtutäituri abi Kuldar Salumets. 


Kohtutäitur Risto Sepp'a asendab 18.02.2015 - 03.03.2015 kohtutäituri abi Õnne Kivi


Kohtutäitur Kaire Põlts'i asendab 13.02.2015 - 06.03.2015 kohtutäituri abi Tõnu Kala.


Kohtutäitur Rocki Albert’it asendab 12.02.2015 - 26.02.2015 kohtutäituri abi Jana Jõesalu.


Kohtutäitur Oksana Kutšmei’d asendab perioodil 02.02.2015 - 05.03.2015 ja 07.03.2015 - 31.12.2015 Vladimir Kutšmei.


Kohtutäitur Raigo Pärs’it asendab 28.01.2015 - 10.02.2015 kohtutäituri abi Kaidi Linask.


Kohtutäitur Aive Kolsar’it asendab 26.01.2015 - 12.02.2015 kohtutäituri abi Kersti Käis. 


Kohtutäitur Marek Laanemets’a asendab 13.01.2015 - 09.02.2015 kohtutäituri abi Annika Punnar.


Kohtutäitur Elin Vilippus’t asendab 09.12.2014 - 11.12.2014 ja 22.12.2014 – 02.01.2015 kohtutäituri abi Viljo Konsap. 


Kohtutäitur Elin Vilippus’t asendab 24.11.2014 - 28.11.2014 kohtutäituri abi Sergei Volf.


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 15.11.2014 - 23.11.2014 kohtutäituri abi Ülle Kukk. 


Kohtutäitur Kristiina Feinman’i asendab 27.10.2014 kuni 29.10.2014  kohtutäitur abi Kuldar Salumets. 


Kohtutäitur Kairi Kumm'i asendab 17.10.2014 kohtutäitur Priit Petter.


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 18.10.2014 - 25.10.2014 kohtutäituri abi Ülle Kukk. 


Kohtutäitur Aive Kolsar'it asendab 16.10.2014 - 24.10.2014 kohtutäituri abi Kersti Käis. 


Kohtutäitur Kaire Põlts'i asendab 09.10.2014 - 10.10.2014 kohtutäituri abi Tõnu Kala. 


Kohtutäitur Raigo Pärs'i asendab 01.-10.10.2014 kohtutäituri abi Kaidi Linask. 


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab 13.-17.10.2014 kohtutäituri abi Sergei Volf ja 21.-24.10.2014 kohtutäituri abi Viljo Konsap.


Kohtutäitur Arvi Pinki asendab 17.09.2014 kohtutäitur Marek Laanemets.


Kohtutäitur Kaire Põlts'i asendab 12.09.2014 kohtutäituri abi Tõnu Kala.


Kohtutäitur Elin Vilippus’t asendab 08.09.2014 kuni 12.09.2014 kohtutäituri abi Sergei Volf.


Kohtutäitur Marek Laanemets'a asendab 03.09.2014 kuni 08.09.2014 kohtutäituri abi Annika Punnar.


Kohtutäitur Eha Nikker'it asendab 08.09.2014 kuni 18.09.2014 kohtutäituri abi Viire Kivilo.


Kohtutäitur Rocki Albert'it asendab 01.09.2014 kuni 11.09.2014  kohtutäituri abi Jana Jõesalu.



Kohtutäitur Elin Vilippust asendab 25.08.2014 kuni 29.08.2014 kohtutäituri abi Viljo Konsap.


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab 07.08.2014 kohtutäituri abi Sergei Volf.


Kohtutäitur Mati Roodest asendab 04.08.2014 kuni 08.08.2014 kohtutäituri abi Elen Vinni.


Kohtutäitur Urmas Tärnot asendab 30.07.2014 kuni 31.07.2014 kohtutäituri abi Ülle Kukk.


Kohtutäitur Mati Kadakut asendab 03.08.2014 kuni 11.08.2014 kohtutäituri abi Ülle Kukk.


Kohtutäitur Kristiina Feinmani asendab 22.07.2014 kuni 31.07.2014  kohtutäituri abi Kuldar Salumets.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 07.07.2014 kohtutäituri abi Sergei Volf.


Kohtutäitur Urmas Tärnot asendab 01.07.2014.-11.07.2014. a kohtutäitur Terje Tšapis. 


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 04.-06.06.2014 kohtutäituri abi Viljo Konsap.


Kohtutäitur Urmas Tärnot asendab 22.05.2014.-24.06.2014. a kohtutäitur Terje Tšapis. 


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab 19.05.-23.05.2014 kohtutäituri abi Sergei Volf. 


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab 21.04.2014 kohtutäituri abi Viljo Konsap.


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab 16.04.2014 kohtutäituri abi Viljo Konsap.


Kohtutäitur Kristiina Feinmani asendab 15.-17.04.2014 kohtutäituri abi Kuldar Salumets.


Kohtutäitur Marek Laanemets'a asendab 27.03.-03.04.2014 kohtutäituri abi Annika Punnar.


Kohtutäitur Aive Kolsarit asendab 14.03.-21.03.2014 kohtutäituri abi Kersti Käis. 


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab 13.03.2014 kohtutäituri abi Sergei Volf.


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab perioodil 14.03.2014 – 26.03.2014 kohtutäituri abi Sergei Volf.


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab perioodil 15.03.2014 – 28.03.2014 kohtutäituri abi Ülle Kukk. 


Kohtutäitur Aive Kolsar'it asendab perioodil 25.02.2014 – 05.03.2014.a. kohtutäituri abi Kersti Käis. 


Kohtutäitur Urmas Tärno't asendab 13.02.2014 kuni 18.02.2014 kohtutäitur Terje Tšapis.


Kohtutäitur Raigo Pärsi asendab perioodil 06.02.2014 – 20.02.2014 kohtutäituri abi Kaidi Linask.


Kohtutäitur Kristiina Feinman'i asendab perioodil 10.02.2014-28.02.2014 kohtutäituri abi Kuldar Salumets.


Kohtutäitur Mati Roodest asendab perioodil 04.02.2014-20.02.2014 kohtutäituri abi Elen Vinni.


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab alates 01.02.2014 kuni 31.01.2015 kohtutäituri asendaja Vladimir Kutšmei.


Kohtutäitur Heimo Vilpuu asendab 06.02.2014 - 20.02.2014 Paide kohtutäitur Virge Välb.


Kohtutäitur Marek Laanemets'a asendab 20.01.-14.02.2014 kohtutäituri abi Annika Punnar.


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 21.01.2014-24.01.2014 kohutäituri abi Viljo Konsap.


Kohtutäitur Rocki Albert'it asendab 17.01.2014 kuni 30.01.2014 kohutäituri abi Jana Jõesalu.


Kohtutäitur Urmas Tärno't asendab 07.01.2014 kuni 22.01.2014 kohtutäitur Terje Tšapis. 


Kohtutäitur Rocki Albert'it asendab 20.12.2013 kuni 30.12.2013 kohutäituri abi Jana Jõesalu


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 23.12.2013, 27.12.2013, 30.12.2013.-31.12.2013 kohutäituri abi Sergei Volf


Kohtutäitur Eha Nikker’i asendab 21.12.2013-20.01.2014 kohtutäituri abi Viire Kivilo


Kohtutäitur Eha Nikker’i asendab 05.12.2013-20.12.2013 kohtutäituri abi Viire Kivilo


Kohtutäitur Kristiina Feinman'i asendab 03.12.2013-06.12.2013 kohtutäituri abi Kuldar Salumets


Kohtutäitur Kristiina Feinman'i asendab 21.11.2013 Tallinna kohtutäitur Hille Kudu


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab 27.-29.11.2013 kohtutäituri abi Sergei Volf


Kohtutäitur Eha Nikker’i asendab 11.11.2013-04.12.2013 kohtutäituri abi Viire Kivilo


Kohtutäitur Arvi Pink'i asendab 15.10.2013 kohtutäituri abi Annika Punnar


Kohtutäitur Kristiina Feinman'i asendab 21.-27.10.2013 kohtutäituri abi Kuldar Salumets


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 17.-23.10.2013 kohutäituri abi Viljo Konsap


Kohtutäitur Urmas Tärno't asendab 09.-11.10.2013 kohtutäitur Terje Tšapis


Kohtutäitur Eha Nikker'it asendab 09.-17.09.2013 kohtutäituri abi Viire Kivilo


Kohtutäitur Raigo Pärs'i asendab 02.-10.09.2013 kohtutäituri abi Kaidi Linask


Kohtutäitur Mati Roodes't asendab 03.-11.09.2013 kohtutäituri abi Elen Vinni


Kohtutäitur Rocki Albert'it asendab 05.-16.09.2013 kohtutäituri abi Jana Jõesalu


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 03.-11.09.2013 kohtutäituri abi Ülle Kukk


Kohtutäitur Aive Kolsar'it asendab 29.08. - 07.09.2013 kohtutäituri abi Kersti Käis


Kohtutäitur Kristiina Feinman'i asendab 21.08. - 10.09.2013 kohtutäituri abi Kuldar Salumets


Kohtutäitur Tarvi Söömer'it asendab 18.-31.08.2013 kohtutäitur Igor Prigoda


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 12.-23.08.2013 kohtutäituri abi Sergei Volf


Kohtutäitur Urmas Tärno't asendab 06.-13.08.2013 kohtutäitur Terje Tšapis


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 05.-12.08.2013 kohtutäituri abi Ülle Kukk


Kohtutäitur Marek Laanemets'a asendab 22.07.-02.08.2013 kohtutäituri abi Annika Punnar


Kohtutäitur Urmas Tärno't asendab 15.-19.07.2013 kohtutäitur Terje Tšapis


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 12.07.2013 kohtutäituri abi Viljo Konsap


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 15.-19.07.2013 kohtutäituri abi Sergei Volf


Kohtutäitur Urmas Tärno't asendab 03.-14.07.2013 kohtutäitur Terje Tšapis


Kohtutäitur Eha Nikker'it asendab 09.-11.07.2013 kohtutäituri abi Viire Kivilo


Kohtutäitur Marek Laanemets'a asendab 01.-08.06.2013 kohtutäituri abi Annika Punnar


Kärdla kohtutäituri täitmata ametikoha asendajaks on alates 29.05.2013 kuni Pärnu tööpiirkonna kohtutäituri ametikoha täitmise konkursi tulemusena uue kohtutäituri ametisse nimetamiseni kohtutäitur Tarvi Söömer


Kohtutäitur Kersti Kaljula't asendab 27.05.-15.06.2013 kohtutäituri abi Viire Kivilo


Kohtutäitur Veiko Kaasik'ut asendab 13.-15.05.2013 kohtutäituri abi Elen Vinni


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 13.-18.05.2013 kohtutäituri abi Sergei Volf


Kohtutäitur Veiko Kaasik'ut asendab 08.-10.05.2013 kohtutäituri abi Elen Vinni


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 13.-17.05.2013 kohtutäituri abi Ülle Kukk


Kohtutäitur Marek Laanemets'a asendab 19.04.2013 kohtutäituri abi Annika Punnar


Kohtutäitur Kersti Kaljula't asendab 22.-29.04.2013 kohtutäituri abi Viire Kivilo


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 23.-26.04.2013 kohtutäituri abi Sergei Volf


Kohtutäitur Veiko Kaasik'ut asendab 08.-10.04.2013 kohtutäituri abi Elen Vinni


Kohtutäitur Hille Kudu AKJ 31.05.2010 otsusega nr 7 määratud asendamine lõpetatud alates 04.04.2013




Kohtutäitur Rocki Albert'it asendab 23.-30.04.2013 kohtutäituri abi Jana Jõesalu


Kohtutäitur Eha Nikker'it asendab 05.-12.04.2013 kohtutäituri abi Viire Kivilo


Kohtutäitur Raigo Pärs'i asendab 28.03. - 12.04.2013 kohtutäituri abi Kaidi Linask


Kohtutäitur Veiko Kaasik'ut asendab 27.03.2013 kohtutäituri abi Elen Vinni


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 26.-28.03.2013 kohtutäituri abi Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Veiko Kaasik'ut asendab 12.-19.03.2013 kohtutäituri abi Elen Vinni


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 18.-22.03.2013 kohtutäituri abi Viljo Konsap


Kohtutäitur Aive Kolsar'it asendab 12.-28.03.2013 kohtutäituri abi Kersti Käis


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 06.03.2013 kohtutäituri abi Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Urmas Tärno't asendab 27.02.-01.03.2013 kohtutäitur Terje Tšapis


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 27.02.-01.03.2013 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Veiko Kaasik'ut asendab 18.-19.02.2013 kohtutäituri abi Elen Vinni


Kohtutäitur Veiko Kaasik'ut asendab 13.-15.02.2013 kohtutäituri abi Elen Vinni


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 12.02.2013 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 13.-22.02.2013 kohtutäituri abi Viljo Konsap


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 05.-06.02.2013 ja 08.02.2013 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Mati Roodes't asendab 05.-18.02.2013 kohtutäitur Veiko Kaasik


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 10.-22.02.2013 kohtutäituri abi Ülle Kukk


Kohtutäitur Kaire Põlts'i asendab 20.01.-08.02.2013 kohtutäitur Kersti Seisler


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 16.01.2013 ja 18.01.2013 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Kristiina Feinman'i asendab 08.-16.01.2013 kohtutäituri abi Mark Uska


Kohtutäitur Kristiina Feinman'i asendab 14.12.2012 kohtutäituri abi Mark Uska


Kohtutäitur Veiko Kaasik'ut asendab 17.-19.12.2012 kohtutäituri abi Elen Vinni


Kohtutäitur Risto Sepp'a asendab alates 10.12.2012 kohtutäituri abi Õnne Kivi         ASENDAMINE LÕPETATUD ALATES 11.01.2013


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 05.12.2012 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Veiko Kaasik'ut asendab 03.12.2012 kohtutäituri abi Elen Vinni


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 15.11.2012 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Veiko Kaasik'ut asendab 15.11.2012 kohtutäituri abi Elen Vinni


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 14.-16.11.2012 ja 26.-30.11.2012 kohtutäituri abi Viljo Konsap


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 31.10.-01.11.2012 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 23.-24.10.2012 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Urmas Tärno't asendab 21.-23.10.2012 kohtutäitur Terje Tšapis


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 22.-26.10.2012 kohtutäituri abi Viljo Konsap


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 03.10.2012 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 04.-08.10.2012 kohtutäituri abi Sergei Volf


Kohtutäitur Veiko Kaasik'ut asendab 03.-05.10.2012 kohtutäituri abi Elen Vinni


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 28.09.2012 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 19.-20.09.2012 kohtutäituri abi Viljo Konsap


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 17.09.2012 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Kristiina Feinman'i asendab 12.-17.09 ja 27.09.-10.10.2012 kohtutäituri abi Mark Uska


Kohtutäitur Aive Kolsar'it asendab 10.-14.09.2012 kohtutäituri abi Kersti Käis


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 07.-14.09.2012 kohtutäituri abi Ülle Kukk


Kohtutäitur Kristiina Feinman'i asendab 24.08.-03.09.2012 kohtutäituri abi Mark Uska


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 21.-24.08.2012 kohtutäituri abi Viljo Konsap


Kohtutäitur Kristiina Feinman'i asendab 30.07.- 06.08.2012 kohtutäituri abi Mark Uska


Kohtutäitur Kersti Vilbo't asendab 23.07.-12.08.2012 kohtutäituri büroos töötav Kaidi Linask


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 17.-27.07.2012 kohtutäituri abi Sergei Volf


Kohtutäitur Marek Laanemets'a asendab 18.-29.07.2012 kohtutäituri abi Annika Punnar


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 16.-27.07.2012 kohtutäituri abi Viljo Konsap


Kohtutäitur Veiko Kaasik'ut asendab 28.06.2012 kohtutäituri büroos töötav Elen Vinni


Kohtutäitur Veiko Kaasik'ut asendab 02.-13.07.2012 kohtutäituri büroos töötav Elen Vinni


Kohtutäitur Kairi Laiõun'a asendab 20.06. - 05.10.2012 kohtutäituri abi Tõnu Kala


Kohtutäitur Risto Sepp'a asendab 09.-16.06.2012 kohtutäituri büroos töötav Õnne Leppik


Kohtutäitur Eha Nikker'it asendab 31.05.2012 kohtutäituri abi Viire Kivilo


Kohtutäitur Kristiina Feinman'i asendab 25.05.2012 kohtutäituri abi Mark Uska


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 21.05. - 14.09.2012 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 25.05.2012 kohtutäituri abi Viljo Konsap


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 15.-20.05.2012 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Mati Roodes't asendab 07.-11.05.2012 kohtutäitur Veiko Kaasik


Kohtutäitur Kersti Kaljula't asendab 08.-11.05.2012 kohtutäituri abi Viire Kivilo


Kohtutäitur Risto Sepp'a asendab 01.-07.05.2012 kohtutäituri büroos töötav Õnne Leppik


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 30.04.2012 - 14.05.2012 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 06.-13.05.2012 kohtutäituri abi Ülle Kukk


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 30.04.-04.05.2012 kohtutäituri abi Viljo Konsap


Kohtutäitur Kristiina Feinman'i asendab 18.-25.04.2012 kohtutäituri abi Mark Uska


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 16.-30.04.2012 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Enno Kermik'ut asendab 09.-27.04.2012 kohtutäitur Tarvi Söömer


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 09.04.2012 kohtutäituri abi Ülle Kukk


Kohtutäitur Kersti Vilbo't asendab 26.-30.03.2012 kohtutäituri büroos töötav Kaidi Linask


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 20.03.2012 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 19.-25.03.2012 kohtutäituri abi Viljo Konsap


Kohtutäitur Aive Kolsar'it asendab 16.-23.03.2012 kohtutäituri abi Kersti Käis


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 06.03.2012 ja 08.03.2012 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Eha Nikker'it asendab 02.-09.03.2012 kohtutäituri abi Viire Kivilo


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 29.02.2012 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Risto Sepp'a asendab 01.-05.03.2012 kohtutäituri büroos töötav Õnne Leppik


Kohtutäitur Veiko Kaasik'ut asendab 29.02.2012 kohtutäituri büroos töötav Elen Vinni


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 17.02.2012, 21.02.2012, 28.02.2012 ja 02.03.2012 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Enno Kermik'ut asendab perioodil 20.02.-30.03.2012 kohtutäitur Tarvi Söömer


Kohtutäitur Mati Kadak'ut asendab 09.-10.02.2012 kohtutäituri abi Ülle Kukk


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 06.02.2012 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Terje Tšapis't asendab perioodil 31.01.-03.02.2012 kohtutäitur Urmas Tärno


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 26.01.2012, 27.01.2012 ja 01.02.2012 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Marek Laanemets'a asendab 12.01.-04.02.2012 kohtutäituri abi Annika Punnar


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 13.01.2012 ja 19.01.2012 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Veiko Kaasik'ut asendab 06.01.2012 kohtutäitur Mati Roodes


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 03.01.2012 ja 06.01.2012 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 29.12.2011 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 19.-20.2011 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Oksana Kutšmei´d asendab 07.12.2011 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Oksana Kutšmei´d asendab 01.12.2011 ja 05.12.2011 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Kristiina Feinman´i asendab 21.11.2011 kohtutäituri büroos töötav Kuldar Salumets


Kohtutäitur Mati Kadak´ut asendab perioodil 21.11.2011 - 23.11.2011 kohtutäituri abi Ülle Kukk


Kohtutäitur Janek Pool´i asendab perioodil 21.11.2011 - 25.11.2011 kohtutäituri büroos töötav Triinu Roosna


Kohtutäitur Kaire Põlts´i asendab perioodil 07.11.2011 - 25.11.2011 kohtutäitur Kersti Seisler


Kohtutäitur Oksana Kutšmei´d asendab 04.11.2011 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Urmas Tärno´t asendab 25.10.2011 kohtutäitur Terje Tšapis


Kohtutäitur Oksana Kutšmei´d asendab 20.10.2011 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Kristiina Feinman´i asendab 12.10.2011 kohtutäituri büroos töötav Kuldar Salumets


Kohtutäitur Oksana Kutšmei´d asendab 13.10.2011 ja 17.10.2011 ning 21.11.2011 ja 22.11.2011 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohutäitur Urmas Tärno´t asendab perioodil 11.10.2011 - 13.10.2011 kohtutäitur Terje Tšapis


Kohtutäitur Kristel Maalman´i asendab perioodil 03.10.2011 - 07.02.2012 kohtutäituri asendaja Indrek Virumäe


Kohtutäitur Veiko Kaasik´ut asendab perioodil 10.10.2011 - 18.10.2011 kohtutäituri büroos töötav Elen Vinni


Kohtutäitur Mati Kadak´ut asendab perioodil 10.10.2011 - 17.10.2011 kohtutäituri abi Ülle Kukk


Kohtutäitur Terje Tšapis´t asendab perioodil 22.09.2011 - 26.09.2011 kohtutäitur Urmas Tärno


Kohtutäitur Veiko Kaasik´ut asendab perioodil 22.09.2011 - 26.09.2011 kohtutäituri büroos töötav Elen Vinni


Kohtutäitur Kersti Kaljula´t asendab perioodil 12.09.2011 - 16.09.2011 kohtutäituri abi Viire Kivilo


Kohtutäitur Mati Kadak´ut asendab perioodil 10.09.2011 - 17.09.2011 kohtutäituri abi Ülle Kukk


Kohtutäitur Oksana Kutšmei´d asendab perioodil 19.09.2011 - 10.10.2011 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Mati Roodes´t asendab perioodil 12.09.2011 - 22.09.2011 Tallinna kohtutäitur Veiko Kaasik


Kohtutäitur Janek Pool'i asendab perioodil 12.09.2011 - 16.09.2011 kohtutäituri büroos töötav kohtutäituri asendaja Triinu Roosna


Kohtutäitur Õnne Pajur´it asendab perioodil 22.08.2011 - 25.08.2011 ja 12.09.2011 - 16.09.2011 kohtutäituri büroos töötav Ene Orav


Kohtutäitur Mati Kadak´ut asendab 06.08.2011 - 12.08.2011 kohtutäituri abi Ülle Kukk


Kohtutäitur Urmas Tärno´t asendab 22.07.2011 - 28.07.2011 kohtutäitur Terje Tšapis


Kohtutäitur Oksana Kutšmei´d asendab 25.07.2011 - 01.08.2011 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Kairi Kumm´i asendab 12.07.2011.a ja 20.07.2011 - 21.07.2011.a kohtutäituri büroo töötaja Nele Musten


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 04.07.2011 - 05.07.2011 kohtutäituri büroos töötav Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Veiko Kaasik'ut asendab 19.07.2011 - 25.07.2011 kohtutäituri büroos töötav Elen Vinni


Kohtutäitur Janek Pool'i asendab perioodil 04.07.2011 - 24.07.2011 kohtutäituri büroos töötav kohtutäituri asendaja Triinu Roosna


Kohtutäitur Ivi Kalmet'it asendab perioodil 27.06.2011 - 02.07.2011 kohtutäituri büroos töötav Pille Rosin


Kohtutäitur Õnne Pajur´it asendab perioodil 27.06.2011 - 01.07.2011 kohtutäituri büroo töötaja Ene Orav


Kohtutäitur Oksana Kutšmei´d asendab perioodil 20.06.2011 - 22.06.2011 kohtutäituri büroo töötaja Vladimir Kutšmei


Kohtutätur Marek Laanemets´a asendab 13.06.2011 - 18.06.2011 kohtutäituri abi Annika Punnar


Kohtutäitur Oksana Kutšmei´d asendab 10.06.2011 kohtutäituri büroo töötaja Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Janek Pool´i asendab perioodil 31.05.2011 - 03.06.2011 kohtutäituri büroo töötaja Triinu Roosna


Kohtutäitur Oksana Kutšmei´d asendab 27.05.2011 kohtutäituri büroo töötaja Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Terje Tšapist asendab 19.05.2011- 08.06.2011 kohtutäitur Urmas Tärno


Kohtutäitur Kristel Maalmani asendab perioodil 16.05.-02.10.2011 kohtutäituri asendaja Indrek Virumäe 


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab perioodil 23.-25.05.2011 kohtutäituri büroo töötaja Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Arvi Pink'i asendab perioodil 18.-24.05.2011 kohtutäitur Marek Laanemets


Kohtutäitur Marek Laanemets'a asendab perioodil 08.-15.05.2011 kohtutäituri abi Annika Punnar


Kohtutäitur Veiko Kaasik´ut asendab perioodil 16.05.2011- 20.05.2011 kohtutäituri büroo töötaja Elen Vinni


Kohtutäitur Enno Kermik´ut asendab perioodidel 11.05.2011- 13.05.2011; 17.05.2011- 20.05.2011; 24.05.2011- 27.05.2011; 31.05.2011- 03.06.2011; 07.06.2011- 10.06.2011; 14.06.2011- 17.06.2011; 21.06.2011- 22.06.2011 kohtutäitur Tarvi Söömer


Kohtutäitur Mati Kadak´ut asendab perioodil 19.05.2011- 26.05.2011 kohtutäituri abi Ülle Kukk


Kohtutäitur Kairi Laiõun´a asendab perioodil 25.04.-06.05.2011 kohtutäituri büroo töötaja Anu Joonas


Kohtutäitur Oksana Kutšmei´d asendab 15.04.2011 kohtutäituri büroo töötaja Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Kristiina Feinman'i asendab perioodil 13.04.-19.04.2011 kohtutäituri büroo töötaja Kuldar Salumets


Kohtutäitur Kaire Põlts´i asendab perioodil 11.04.2011- 15.04.2011 kohtutäitur Kersti Seisler


Kohtutäitur Oksana Kutšmei´d asendab perioodil 06.04.2011- 08.04.2011 kohtutäituri büroo töötaja Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Janek Pool´i asendab perioodil 04.04.2011- 08.05.2011 kohtutäituri büroo töötaja Triinu Roosna


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 1.04.2011 kohtutäituri büroo töötaja Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Marek Laanemetsa asendab perioodil 28.03.2011- 12.04.2011 kohtutäituri abi Annika Punnar


Kohtutäitur Janek Pool´i asendab perioodil 21.03.2011 - 24.03.2011 kohtutäituri büroo töötaja Triinu Roosna


Kohtutäitur Urmas Tärno't asendab perioodil 14.03.2011 - 30.03.2011 kohtutäitur Terje Tšapis


Kohtutäitur Mati Kadak´ut asendab perioodil 18.03.2011- 25.03.2011 ning perioodil 31.03.2011- 01.04.2011 kohtutäituri büroo töötaja Ülle Kukk


Kohtutäitur Oksana Kutšmei´d asendab 10.03.2011- 11.03.2011 kohtutäituri büroo töötaja Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Veiko Kaasikut asendab 04.03.2011-07.03.2011 kohtutäituri büroo töötaja Elen Vinni


Kohtutäitur Oksana Kutšmei´d asendab 07.03.2011 kohtutäituri büroo töötaja Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Kristiina Feinmani asendab 2.03.2011 kohtutäituri büroo töötaja Kuldar Salumets


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 11.02.2011 kohtutäituri büroo töötaja Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Risto Sepp'a asendab 04.02.2011-20.02.2011 kohtutäituri büroo töötaja Õnne Leppik


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 25.01.2011-28.01.2011 kohtutäituri büroo töötaja Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Oksana Kutšmei´d asendab 31.01.2011 kohtutäituri büroo töötaja Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Priit Lantin´it asendab 18.01.2011-15.02.2011 Tallinna kohtutäitur Priit Petter


Kohtutäitur Marek Laanemets'a asendab 17.01.2011-21.01.2011 kohtutäituri abi Annika Punnar


Kohtutäitur Veiko Kaasiku`t asendab 27.12.2010 - 11.01.2011 kohtutäituri büroo töötaja Elen Vinni


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 23.12.2010 - 31.12.2010 kohtutäituri büroos töötav Silva Kulagina


Kohtutäitur Kairi Kumm´i asendab 15.12.2010 - 20.12.2010 kohtutäituri büroo töötaja Nele Musten


Kohtutäitur Oksana Kutšmei'd asendab 09.12.2010 kohtutäituri büroo töötaja Vladimir Kutšmei


Kohtutäitur Urmas Tärno't asendab 29.11.2010 - 30.11.2010 kohtutäitur Terje Tšapis


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 01.12.2010 - 03.12.2010 kohtutäituri büroo töötaja Silva Kulagina


Kohtutäitur Mati Roodes't asendab 22.11.2010 - 26.11.2010 kohtutäitur Veiko Kaasik


Kohtutäitur Janek Pool'i asendab 24.11.2010 - 26.11.2010 kohtutäituri büroo töötaja Triinu Roosna


Kohtutäitur Elin Vilippus't asendab 24.11.2010 - 26.11.2010 kohtutäituri büroo töötaja Silva Kulagina


Kohtutäitur Kristiina Feinman'i asendab 15.11.2010 - 01.12.2010 kohtutäituri büroo töötaja Annika Punnar


Kohtutäitur Urmas Tärno't asendab 28.10.2010 - 30.10.2010 kohtutäitur Terje Tšapis


Kohtutäitur Janek Pool'i asendab 20.10.2010 - 22.10.2010 kohtutäituri büroos töötaja Triinu Roosna


Kohtutäitur Kristiina Feinman'i asendab 27.09.10 - 28.09.10 kohtutäituri büroo töötaja Annika Punnar
24. september 10


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab 22.09.10 - 24.09.10 kohtutäituri büroo töötaja Silva Kulagina
21. september 10


Kohtutäitur Õnne Pajurit asendab 10.09.10 - 17.09.10 kohtutäituri büroo töötaja Ene Orav
08. september 10


Kohtutäitur Mati Kadakut asendab 10.09.2010 - 17.09.2010 kohtutäituri asendaja Ülle Kukk
07. september 10


Kohtutäitur Janek Pooli asendab 09.09.2010 - 10.09.2010 kohtutäituri asendaja Triinu Roosna
06. september 10


Kohtutäitur Kristiina Feinmani asendab 06.09.2010 kohtutäituri abi Annika Punnar
03. september 10


Kohtutäitur Kersti Vilbot asendab 23.08.2010 - 22.10.2010 kohtutäituri asendaja Kaidi Linask
23. august 10 


Kohtutäitur Veiko Kaasikut asendab 16.08.10 - 02.09.2010 kohtutäituri asendaja Elen Vinni
15. august 10


Kohtutäitur Oksana Kutšmeid asendab 16.08.10 - 29.08.2010 kohtutäituri asendaja Vladimir Kutšmei
13. august 10


Kohtutäitur Janek Pooli asendab 10.08.2010-22.08.2010 kohtutäituri asendaja Triinu Roosna
6. august 10


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab 02.08.-06.08.2010.a kohtutäituri asendaja Silva Kulagina
27. juuli 10


Kohtutäitur Mati Kadakut asendab 10.07.-17.07.2010.a kohtutäituri asendaja Ülle Kukk
8. juuli 10


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab 02.07.-09.07.2010.a kohtutäituri asendaja Silva Kulagina
1. juuli 10


Kohtutäitur Enno Kermikut asendab 17.05.2010-11.06.2010 kohtutäitur Tarvi Söömer
17. mai 10


 Kohtutäitur Elin Vilippust asendab 07.05.2010 kohtutäituri asendaja Silva Kulagina
4. mai 10


Kohtutäitur Hille Kudu asendab perioodil 26.04.2010 kohtutäituri asendaja Reelika Nuudi
23. aprill 10
 


 Kohtutäitur Hille Kudu asendab perioodil 16.04.2010-19.04.2010 kohtutäituri asendaja Reelika Nuudi
16. aprill 10 


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab ajavahemikul 15.04-23.04.2010 kohtutäituri asendaja Silva Kulagina
13. aprill 10 


 Kohtutäitur Elin Vilippust asendab ajavahemikul 17.03-30.03.2010 kohtutäituri asendaja Silva Kulagina
16. märts 10


 Kohtutäitur Mati Roodest asendab ajavahemikul 08.03-12.03.2010 kohtutäitur Veiko Kaasik
9. märts 10
 


 Kohtutäitur Mati Kadakut asendab 28.12.2009-08.01.2010.a kohtutäituri abi Ülle Kukk
23. detsember 09


Kohtutäitur Kairi Laiõuna asendab 28.12.-31.12.2009.a kohtutäituri abi Anu Joonas
23. detsember 09
 


 Kohtutäitur Elin Vilippust asendab 23.12.-31.12.2009.a kohtutäituri abi Silva Kulagina
16. detsember 09
 


 Kohtutäitur Hille Kudu asendab 14.detsembril 2009 kohtutäituri abi Reelika Nuudi
14. detsember 09


 Kohtutäitur Õnne Pajurit asendab 19.11.-24.11.2009.a kohtutäituri abi Ene Orav
18. november 09
 


Kohtutäitur Elin Vilippust asendab 29.10.-30.10.2009.a kohtutäituri asendaja Silva Kulagina
28. oktoober 09


Kohtutäitur Hille Kudu asendab 27.10.2009.a kohtutäituri abi Reelika Nuudi.
23. oktoober 09
 


Kohtutäitur Aive Kolsarit asendab 26.10.-30.10.2009.a kohtutäituri abi Kersti Käis
23. oktoober 09
 


Kohtutäitur Kairi Laiõuna asendab 16.10.2009.a kohtutäituri asendaja Anu Joonas
13. oktoober 09
 


Kohtutäitur Janek Pool’i asendab 12.10.-18.10.2009.a kohtutäituri abi Triinu Roosna.
7. oktoober 09 


Kohtutäitur Hille Kudu asendab 28.09.-29.09.2009.a kohtutäituri abi Reelika Nuudi
29. september 09
 


Kohtutäitur Kairi Kumm’i asendab 21.09.-02.10.2009.a kohtutäituri abi Nele Musten
21. september 09
 


Kohtutäitur Priit Petterit asendab ajavahemikul 22.09.2009 – 02.10.2009 kohtutäituri abi Nele Musten
18. september 09
 


Kohtutäitur Mati Roodest asendab 14.09.-18.09.2009.a kohtutäitur Veiko Kaasik
15. september 09
 


Kohtutäitur Tarvi Söömerit asendab 14.09.-18.09.2009.a kohtutäitur Enno Kermik
15. september 09
 


Kohtutäitur Mati Kadakut asendab 12.09.-20.09.2009.a kohtutäituri abi Ülle Kukk
14. september 09
 


Kohtutäitur Aive Kolsarit asendab 14.09.-18.09.2009.a kohtutäituri abi Kersti Käis
11. september 09
 


Rapla kohtutäitur Õnne Pajurit asendab perioodil 14.09. – 18.09.2009. a kohtutäituri asendaja Ene Orav
10. september 09
 


Tallinna kohtutäitur Elin Vilippust asendab 07.09.-18.09.2009.a kohtutäituri abi Silva Kulagina
3. september 09
 


Pärnu kohtutäitur Eha Nikkerit asendab ajavahemikul 24.08.-07.09.2009.a kohtutäitur Kersti Kaljula
17. august 09
 

 


Rakvere kohtutäitur Kairi Laiõuna asendab perioodil 17.08. – 31.08.2009 kohtutäituri asendaja Anu Joonas.
10. august 09
 


Tallinna kohtutäitur Elin Vilippust asendab perioodil 10.08 - 14.08.2009 kohtutäituri abi Silva Kulagina
4. august 09
 


Jõhvi kohtutäitur Risto Kütti asendab perioodil 30.07. - 02.08.2009 Jõhvi kohtutäitur Natalja Malahhova
29. juuli 09
 


Tallinna kohtutäitur Mati Kadakut asendab perioodil 27.07. - 02.08.2009 kohtutäituri abi Ülle Kukk
24. juuli 09
 


Kristiina Feinmani asendab Hille Kudu
16. juuli 09
 


Rakvere kohtutäiturit Kersti Vilbot asendab 13.–26.07.2009 kohtutäitur Raigo Pärs
13. juuli 09
 


Tallinna kohtutäitur Terje Tšapist asendab perioodil 08.07.2009 - 21.07.2009 kohtutäitur Urmas Tärno
6. juuli 09