Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Uudis

Seoses eriolukorraga korraldavad Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koda, kohtutäiturid ja pankrotihaldurid ringi oma igapäevase töö.

16.03.2020 Pressiteade

Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koda

info@kpkoda.ee

Alates 16.03.2020 on Koja kantselei, kohtutäiturid ja pankrotihaldurid oma töö korraldanud selliselt, et võimalusel käib töö telefoni, e-posti ja kirja teel.

Viiruseleviku vältimiseks ning pandeemia tõkestamiseks on kohtutäiturid ja pankrotihaldurid enda igapäeva töös teinud ümberkorraldusi, et kliente saaks teenindada mitte otsekontaktis olles, vaid kasutades ära maksimaalselt telefoni, e-posti ja ka tavaposti võimalusi.

Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja kantselei on samuti külastajatele suletud, kuid inimeste nõustamine ning päringutele vastamine toimub telefoni, e-posti ja tavaposti teel.

Täpsemat infot, kuidas on büroodes töö korraldatud leiab Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja kodulehelt www.kpkoda.ee

Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja esimees Mati Kadaku sõnade kohaselt on vaja rakendada kõiki meetmeid, et anda oma panus pandeemia leviku tõkestamisele, kuid samas tuleb pingutada selle nimel, et inimesed ei jääks teenindamata ning küsimused ei jääks vastusteta. „Kindlasti on oluline kontakteeruda oma kohtutäituriga telefoni või e-posti teel, et oleks võimalik saada teavet enda võlgnevuste kohta ning ühiselt kohtutäituriga tegelda probleemi lahendamisega“, lisas Kadak.

Lugupidamisega

Mati Kadak
Esimees

Lisainfo: kristi.hunt@kpkoda.ee, (+372) 6463773 (www.kpkoda.ee )

https://kpkoda.ee/feed/
5368709121