Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Uudis

Kohtutäiturid pakuvad suveperioodil tasuta õigusnõu

05.06.2019 Pressiteade

Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koda

info@kpkoda.ee

Julgustamaks inimesi küsima nõu oma võlgadega hakkamasaamiseks on kohtutäiturid kutsunud ellu tasuta õigusabi ja nõustamise kampaania  „Kohtu Täituriga“. Tasuta õigusabi pakutakse juunis, juulis ja augustis Harju Tartu ja Viru tööpiirkonnas. Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koda nõustab võlgnikke võlgnevuste likvideerimisel, kuid nõustada saab vaid neid inimesi, kes ise soovivad oma võlgnevusi lahendada.

Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koda on oluline organisatsioon Eesti riigi õiguskaitse  ja majanduskeskkonna kaitse tagamisel, sest ühiskonnaliikmete õiguskuulekus on üks riigi tugisambaid ja oluline väärtus ühiskonnas.  

Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja kantsleri Kristi Hundi sõnul vajab 80% võlgnikest võlgadest vabanemiseks nõustamist ja õigusabi. „Nõustamise peamiseks  fookuseks on võlgnevused ning nendega seotud õiguslikud probleemid,“ sõnas Kristi Hunt. „Kutsume üles inimesi pöörduma allpool nimetatud kohtutäiturite büroodesse, et kohtutäiturid saaksid pakkuda võlgnikele tasuta abi nende võlaprobleemidega tegelemisel,“ lisas Kristi Hunt.

Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koda seisab seaduskuulekuse kasvatamise eest läbi inimese nõustamise, noorte koolituste ja seadusloomesse ettepanekute tegemise. Tahame teadvustada igale ühiskonna liikmele, kui oluline on oma rolli teadvustamine riigi kodanikuna  just nendes situatsioonides, mis on seotud rahaliste kohustuste ja võlaõiguslike lepingutega.

„Kohtu Täituriga“ kampaania raames pakutakse tasuta õigusabieelregistreerimise alusel alljärgnevate täiturite büroodes 24. (10.06-14.06), 29. (15.07-19.07) ja 33. (12.08-16.08) nädalal.

Harju tööpiirkond

Ühinenud Kohtutäiturid büroo, aadress: Rävala pst 5, Tallinn
Tallinna kohtutäitur Hille Kudu, registreerimine: buroo.kudu@taitur.net
Tallinna kohtutäitur Kristiina Feinman, registreerimine: buroo.feinman@taitur.net
Tallinna kohtutäitur Arvi Pink, registreerimine: buroo.pink@taitur.net 
Tallinna kohtutäitur Risto Sepp, registreerimine: buroo.sepp@taitur.net                   

Tallinna kohtutäitur Mati Kadak, registreerimine: Mati.kadak@taitur.just.ee, aadress: Kentmanni tn 21/Liivalaia tn 27/Kaupmehe tn 14, II korrus (sissepääs Kaupmehe tänava poolt)
Tallinna kohtutäitur Elin Vilippus, registreerimine: elinvilippus.buroo@taitur.vilippus.ee, aadress: A.Lauteri 5, Tallinn;
Tallinna kohtutäitur Katrin Vellet, registreerimine: info@vellet.ee, aadress: Rotermanni 5, Tallinn.
Tallinna kohtutäitur Kaja Lilloja, registreerimine kaja.lilloja@taitur.just.ee, aadress: Tartu mnt 83-302, Tallinn

Tartu tööpiirkond
   

Tartu kohtutäitur Anne Böckler, registreerimine: Anne.Bockler@taitur.just.ee, aadress: Õpetaja 9a, Tartu
Võru kohtutäitur Taive Peedosaar, registreerimine: Taive.Peedosaar@taitur.just.ee, aadress: Jüri tn 43, Võru 

Viru tööpiirkond

Narva kohtutäitur Tatjana Afanasieva, registreerimine: narva.taitur@taitur.just.ee, aadress: Puškini tn 20-M1 (I.korrus), Narva
Rakvere kohtutäitur Raigo Pärs, registreerimine: raigo.pars@taitur.just.ee, aadress: Laada 20, Rakvere.

Kristi Hunt
Kantsler
Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koda
kristi.hunt@kpkoda.ee
6463773
https://kpkoda.ee/feed/
5368709121