Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Uudis

Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja vahekohtu esimeheks valiti pankrotihaldur ja vandeadvokaat Terje Eipre

15.05.2018 Pressiteade

Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koda

info@kpkoda.ee

Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja  vahekohus valis täna esimeheks vandeadvokaat Terje Eipre ning aseesimeheks vandeadvokaat Magnus Brauni.

Koja vahekohus on vaidluste kohtuvälise lahendamise organ, mis tegutseb lepitusmenetluse põhimõttel. Vahekohus võimaldab pooltel saavutada mõlemat poolt rahuldav tulemus erapooletu isiku ehk Koja vahekohtu kohtunike kaasabil.

Koja vahekohtu kohtunikuks on oma ala tunnustatud eksperdid:

pankrotihaldur ja vandeadvokaat Terje Eipre – õigusteaduse MA, osalenud enam kui 900 pankrotimenetluse protsessis, Eesti Advokatuuri Maksejõuetusõiguse Komisjoni liige, Koja kutsekogu juhatuse esimees ja Koja aseesimees.

kohtutäitur Janek Pool – õigusteaduse MA, Koja eestseisuse liige, ametikogu juhatuse esimees
Euroopa Kohtutäiturite Liidu (UEHJ) juhatuse liige, sekretär (2016-2018).

kohtutäitur ja pankrotihaldur Aive Kolsar – magistrikraadile vastav kõrgharidus õigusteaduses, Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja aukohtu esimees.

kohtutäitur Mati Kadak – õigusteaduse MA, Koja esimees ja ametikogu juhatuse liige, Juristide Liidu volikogu liige.

kohtutäituri abi Aleksandr Logussov – õigusteaduse MA, üle 5 aasta töökogemust kohtutäituri büroos.

kohtutäituri abi Maarja Näkk – Tartu Ülikooli õigusteaduskond MA.

pankrotihaldur ja vandeadvokaat Magnus Braun – õigusteaduse MA, Koja kutsekogu juhatuse liige, Koja esindaja Euroopa Maksejõuetuse Professionaalide Organisatsioonide Assotsiatsioonis.

Koja vahekohus saab menetleda lepinguliste suhete osapoolte vahelisi vaidlusi rahalistes nõuetes, kus üheks osapooleks on näiteks korteriühistud, andmesideoperaatorid, energiaettevõtted, majutusettevõtted, äripinna rentijad jms. Koja vahekohus ei lahendakohtutäituri tasu nõudeid ega eluruumi üürilepingu, töölepingu või tarbijakrediidilepingust tulenevaid rahalisi nõudeid.

https://kpkoda.ee/feed/
5368709121