Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Uudis

Kohtutäitur Janek Pool valiti Rahvusvahelise Kohtutäiturite Liidu juhatusse

08.05.2018 Pressiteade

Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koda

info@kpkoda.ee

Rahvusvahelise Kohtutäiturite Liidu (UIHJ) ülemaailmne alaline nõukogu valis 4. mail UIHJ juhatuse liikmeks Viljandi kohtutäituri ja Eesti kohtutäiturite ametikogu juhatuse esimehe Janek Pooli.

UIHJ juhatuse liikmed valiti UIHJ ülemaailmse kongressi raames toimunud alalise nõukogu koosolekul. Alalisel nõukogul on iga liikmesriigi esindatud 1 esindajaga. Juhatuse liikmeks valiti Janek Pool (Eesti, 88 häält), Ruenvadee Suwanmongkol (Tai; 80 häält) ja Patrick Safar (Prantsusmaa, 76 häält). Juhatuse volitused kestavad aastatel 2018-2021.

Kohtutäitur Janek Pool lausus, et ta on üle 10 aasta aktiivselt osalenud UIHJ töös Eesti kohtutäiturite esindajana. Intensiivne koostöö rahvusvaheliste partneritega kohtutäiturite ametialaste probleemide selgitamisel ja nendele lahenduste otsimisel oli kindlasti üks võtmetegureid, mis soosis Janek Poolile antud suurt toetust.

UIHJ on ülemaailmne organisatsioon, mis ühendab erinevate riikide kohtutäitureid. UIHJ asutasid Pariisis 1952. aastal 7 riiki, hetkel on UIHJ-il 91 liikmesriiki.

https://kpkoda.ee/feed/
5368709121